Hayallerinizi İnşa Ediyoruz!

ÇELİK YAPI

ÇELİK YAPI

TIW Company, çelik yapılarında 22 m’ye kadar tek açıklık ve yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar, izolasyonlu ve izolasyonsuz seçenekleriyle çelik yapı çözümlerine yeni öneriler sağlamıştır. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli özellik ve ölçülerde kurularak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Çelik yapıların kurulduğu ülkeler arasında Türkiye, Katar, Libya, Gabon, Kongo, Romanya, Bulgaristan ve daha birçok ülke bulunmaktadır.

 

Çelik yapıların statik hesapları ve üretim çizimleri, bünyemizde bulundurduğumuz uzman mühendis ekibimiz tarafından çizilip hesaplandıktan sonra 4 mm kalınlığa kadar profil bükebilen, özel makine hatlarına aktarılıp, kaynaksız yapı teknolojisi ile şantiye alanında kolay ve hızlı bir montaj süresi oluşturur böylece hem sistemin makinizasyon olup az işçilik gerektirdiği için hem de yapı montaj süresini kısalttığı için müşterilerimize uygun maliyet teklifleri sunmaktadır. Artı olarak da duvarların ve çatının izolasyonlu olması ve izolasyon çeşidinin yapının kurulacağı bölgeye göre belirlendiği için yapının içerisinde muhafaza edeceğiniz ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

 

Çelik yapılarınızın içerisinde gerektiğinde asma vinç ya da hareketli vinç kurulumu da firmamız tarafından yapılabilmektedir. Yurt içinde komple montaj dahil, yurt dışında ise gerektiğinde süpervizör ya da talep edildiğinde tamamen monte şekilde müşterilerimize hizmet verilmekteyiz.

Referanslar

Referanslar

SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Uzman ekibimizle yüz yüze görüşmenin daha anlaşılır ve hızlı sonuç vereceğine inansak da hem yurt dışında yaşayan müşterilerimiz için hem de dönemimizin getirdiği önlemlerden dolayı bu görüşmeleri online olarak da gerçekleştirmekteyiz.

Çelik yapılar, büyük açık geçeceğiniz; hangar, depo, atölye, fabrika vb. gibi yapılardır.

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz!